Pazartesi, Temmuz 6, 2020
İnceleme

PolarPro markasının en çok satılan ürünlerine yakından bakın

Katana Mavic Pro

PolarPro’nun en çok satılan ürünleri

Renk düzenleyici ürünleri ile dünyada büyük bir saygınlık kazanan ve hızlı yayılan PolarPro markası en çok satın alınana ürünlerine bir bakalım

Havadan görüntü alma cihazlarına geliştirdiği filtreler ile bilinene marka; Phantom 4, Spark, Mavic Pro, GoPro Karma ve sinemacıların gözde drone modeli Inspire 2 için çok başarılı filtreler üretiyor. Firma aynı zamanda lider aksiyon kamerası üreticisi GoPro için de su altı ve farklı ışık aralıklarında kullanılabilen filtreler hazırladı. PolarPro markasının aynı zamanda Studio adında, Adobe After Effect benzeri bir çalışma prensibine sahip, sonradan düzenleme programı mevcut.

Mavic Pro Katana

PolarPro dronelar için en çok satılan filtreleri

PolarPro drone filtleri arasında en çok satılan ürünler DJI Spark Cinema Filter 3-Pack veDJI Mavic Filter 3-Pack ürünleri yer almaktadır. Drone kamera filtrelerinde PolarPro’nun sinema ve dizi sektöründe yer alan profesyoneller için hazırladığı, Inspire 2 için uygun olanVivid Collection ve Cinema Series modelleri de ön plana çıkan ürünler arasında yerini alıyor. Sektör profesyonelleri Zenmuse X7 ve DJI X4S için PolarPro’yu sık sık tercih etmektedir. PolarPro’nun aksesuarları arasında yer alan Katana adlı ürün ile eğer bir DJI Mavic Pro ya da Spark sahibiyseniz bu ürünle birlikte artık bir el gimbalınız da oluyor.

Yorumlar