İnceleme

Yeni geziniz için kesinlikle yanınıza almanız gereken GoPro aksesuarları!

GoPro ile video çekmenin yüzlerce yolunu bulabilirsin. Lego parçalarını andıran GoPro aksesuarları film çekerken size sunduğu esnek görüntü kayıt alma olanakları ile oldukça kullanışlı ürünler. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ne kadar çok sevdiğinizi ve bunları sevdiklerinizle paylaşmak istediğinizi biliyoruz. Sizin bu yolculuğunuzda keşke dememeniz için kesinlikle yanınıza almanız gereken en önemli GoPro aksesuarlarını bir araya getirdik.

İyi yolculuklar!

1- GoPro flexi burgulu örümcek tripod

GoPro Örümcek Tripod Gokamera.com

Telesin marka örümcek tripodun birçok ismi var; flexi, katlanabilir, örümcek tripod. Hangisini demek istediğinize siz karar verin. GoPro için harika görüntüler çekmenize olanak sağlayan bu örümcek tripod kesinlikle yanınıza almanız gereken GoPro ürünleri arasında birinci sırada yer alıyor.

Örümcek tripodun fiyatı 69TL

Satın Al

2- GoPro 3-way

GoPro handlebar olarak da geçen 3-way, video ve fotoğraf çekimlerinde çoklu tutacak görevini başarı ile gerçekleştiriyor. 3 way’e ait incelemenin yer aldığı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

3-way’in fiyatı 199 TL

Satın Al

3- GoPro araç için vakum aparatı (suction cup)

GoPro’yu araçlarınızda kullanmanın en iyi yolu uygun yüzeylere kolaylıkla sağlam bir şekilde takılan, GoPro için üretilen vakum aparatı, orjinal adıyla suction cup aksesuarıdır. Bu suction cup ile ilgili ilginç denemeler de bulunmakta. Uçağa monte edilen suction cup görüntülerini aşağıda izleyebilir ve sağlamlık konusunda “Acaba GoPro suction cup takılıyken düşebilir mi?” endişelerinizi giderebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey GoPro aksesuarını takarken acele etmemeniz ve sonrasında kontrol etmeniz.

XShot marka vakum aparatının fiyatı 89TL

Satın Al

4- GoPro göğüs askısı aparatı

GoPro aksesuarları arasında yer alan kullanması en keyifli aparatlardan birinin göğüs askısı olduğunu söylemek mümkün. Neredeyse tüm sporlar için kullanabileceğiniz ürünü yeni gezinizde yola çıkmadan önce kesinlikle almanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda ürüne ait bir inceleme videosu da bulunuyor.

GoPro Göğüs askısı aparatının fiyatı 152TL

Satın Al

5- GoPro handler şamandıra

GoPro’nun yakın zamanda çıkarttığı en havalı şamadırası artık dalışlarınızda en iyi dostunuz olacak.

GoPro New handler gokamera.com

GoPro handler şamandıranın fiyatı 105 TL

Satın Al

 

 

Yorumlar