yeni ürün

GoPro en havalı şamadırasını çıkardı!

GoPro’nun ürün listesinde kamerayı sabitlemek ve el ile tutabilmek için birçok aksesuar mevcut. Bunlardan bazıları Lume Cube, Karma Grip gibi kullanması oldukça zevkli ürünler. Ancak uzun süredir GoPro’nun eksikliği hissedilen bir ürünü vardı. Özellikle GoPro Hero 5 Black aksesuar çeşitleri arasında denizde kullanmak için karizmatik bir monopod olsa iyi olur diyorduk. Su altı fotoğrafçılığı ile ilgilenenler için GoPro’nun yeni handlerı görücüye çıktı.

gopro yeni şamadıra handler oyuncakhobi.com.

Su altında fotoğraf çekmek için üretilen yeni şamandranın alt kısmında yer alan turuncu parçayı deniz altında farketmek çok kolay. “Quick relase” özelliği ile gelen şamandıra eğer kameranızı diğer GoPro aksesuarları, örneğin; göğüs askısı ve kafa bandı ile kamerayı kullanmak isterseniz sizi oldukça rahatlatacak bir çözüm olarak karşınıza çıkıyor. Ergonomik tasarımı ve “ele oturan” yapısı ile GoPro şamandıranın titreşimlere karşı güçlü bir direnci de var.

Yeni şamandıra su altı fotoğrafçılarının ilgisini çekecek

 

Özet olarak konuşmak gerekirse komforlu ve kaymayan bir yüzeye sahip olan handle sörf, rafting, su altı fotoğrafçılığı için oldukça uygun. Aynı zamanda üründe ayarlanabilir bilek kayışı da mevcut.

 

Yorumlar