Çarşamba, Kasım 18, 2020
Aksiyon KameraBilinmesi GerekenlerGoProİncelemeKameralarÖneri ve İpuçlarıyeni ürün

GoPro Max: Max HyperSmooth, 360 Audio ve Daha Fazlası..

Yeni GoPro Hero8 Black aksiyon kamerasını yanı sıra GoPro , 360 derecelik GoPro Fusion kamerasının varisi olan GoPro Max’i tanıyın.

GoPro Fusion gibi, Max de yuvarlatılmış küboid tasarımı göze çarpıyor. Her iki tarafında iki kameraya sahiptir. Ancak bu sefer GoPro, cihazın ‘önüne’ özel bir LCD dokunmatik ekran ekledi. Ayrıca, GoPro Max öncekinden daha küçüktür. İki yerine sadece tek bir microSD kart gerektirir.

Görüntüleme cephesinde, GoPro Max 16,6 megapiksel fotoğraf (5760 x 2880 piksel) çekebilir ve 5K’ya (4992 x 2496 piksel) kadar 360 derecelik tam video çekebilir.Videolar H.264 / AVC aracılığıyla MP4 olarak kaydedilir. Hero8 Black gibi, Max de Full HD video yayınlayabilir.

360

Max Hypersmooth

GoPro ayrıca bazı çerçeveleme, hiperlapse ve görüntü sabitleme teknolojisini Max’e; Max HyperSmooth, Max TimeWarp ve ‘Dijital Lensler’ şeklinde getirdi. Hero8 Black’te olduğu gibi Max HyperSmooth, görüntüleri engebeli arazide sabit tutar, TimeWarp kolay hyperlapse video çekmenizi sağlar. ‘Dijital Lensler’ tam aradığınız görüş alanını yakalamak için çerçeveyi kolayca ayarlamanıza olanak tanır.

360

Diğer yeni özellikler arasında altı dahili mikrofon sayesinde 360 ​​Ses, bozulmadan 270 derece panoramik çekimler için PowerPano ve 360 ​​derecelik videoda video çekmenizi ve doğrudan mobil cihazınızda standart çekime dönüştürmenizi sağlayan Reframe bulunmaktadır.

GoPro Max ile ilgili ilginç olan şey, etkili bir şekilde üç kamera gibi hareket edebilmesidir: standart bir Hero aksiyon kamerası, bir vlog kamera (ön taraftaki LCD ekran sayesinde) ve 360 ​​derece kamera.

6,4 x 6,9 x 4,0 cm (2,5 x 2,7 x 1,6 inç) ölçülerindeki GoPro Max, 5m’ye (16ft) kadar su geçirmezdir ve çarpma ve düşmelerle ilgili herhangi bir sorun yaşamaması gereken sağlamlaştırılmış bir tasarıma sahiptir. Yerleşik bağlantılar, tek bir Micro HDMI bağlantı noktası ve hem veri aktarmak hem de cihazı şarj etmek için kullanılan bir USB-C bağlantısı içerir. Max’e 1600mAh pil dahildir ve bu pil GoPro Fusion’da bulunan pilden biraz daha küçüktür.

Aşağıda GoPro Max ve işlevlerinin tam bir özeti bulunmaktadır:

Düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilir, detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar