Drone

En ucuz drone modellerini araştırdık, sonuçlar harika!

En ucuz drone modellerini araştırdık ve sonuçları harika!

Drone tercih etmenin verdiği gerginliği üzerinizden almak için sizlere harika bir rehber hazırladık. En ucuz drone modellerini karşılaştırdık ve inceledik!

Kameralı dronelar rekabet yarışında her geçen gün birbirlerine yeni özellikleri ile meydan okuyor. DJI‘ın yeni modelleriyle birlikte bu rekabet kızıştı. En uzun uçuş süreli drone modellerinden en uzun menzilli dronelara kadar uzanan bu drone rehberimizi yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

1- Tello

En ucuz drone modelleri incelemesi

DJI, drone startup şirketi Ryze Robotics ile bir araya geldi ve Tello isimli akıllı mini drone modelini ortaya çıkardı. En ucuz drone modelleri arasında en sağlam drone olarak Tello’yu tercih edebilirsiniz.

2- Dromida Vista

Oyuncak drone kategorisinde yer alan Dromida Vista ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

En ucuz drone modelleri incelemesi

3- DJI Spark

“Palm Control” özelliği sayesinde elle kontrol edilebilen, aynı zamanda selfie dronu olarak da bilinen DJI’ın uçan gözü Spark kırmızı, mavi, yeşil, sarı ve beyaz renk çeşitleri ile en çok ilgi çeken akıllı drone modelleri arasında yer alıyor.

 

4- DJI Mavic Air

En ucuz drone modelleri incelemesi

DJI Mavic Air sadece 430 gram ağırlığında ve DJI Spark’ta olduğu gibi el ile kontrol edilebilen bir drone modeli. DJI Mavic Pro ve DJI Spark arasında bir köprü görerek hobi dünyasında ucuz drone modelleri arasında kendine yer edinen DJI Mavic Air 21 dakika da havada kalabiliyor.

5- DJI MAvic Pro

DJI Mavic Pro, 83 x 83 x 198 mm boyutlarında ve 24 dakika uçuş süresine sahip, 4K kayıt yapabilen, sport modunda 65 km/s hıza ulaşabilen bir uçuş makinesi!

 

 

 

Yorumlar